Sklep pizza chipsy itp.
a jakie???
Bo jak 20 paczek cheetosóe to zapłasisz 30 monet a nie 40 monet.
jak kupisz 20m paczek lay'sów to zapłacisz 50 monet a nie 60 monet.
A jak kupisz 10 tych 10 tych to zapłacisz:
Lay's: 30 monet
Cheetos: 20 monet
Razem: 40 monet zamiast 50 monet

JAK SIĘ ZDECYDUJESZ TO TYLKO PODAJ MI JAKIE SMAKIwesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM